Nasz ośrodek

logo zakatekOśrodek Wczasowy "Zakątek" jest położony w południowo-zachodniej części Jarosławca, a mimo wszystko odległość od plaży jest niewielka (około 5 minut drogi spacerkiem do części zachodniej, 10-15 minut do wschodniej plaży). Obiekt jest usytuowany przy lesie, a więc powietrze zawiera nie tylko zdrowotny jod, ale również jest wzbogacone poprzez tlen z pobliskich drzew. Wieczorami, kiedy zapada zmrok można przyuważyć dziką zwierzynę (np. sarny, zające, sowy czy lisy).

Sama nazwa "Zakątek" kojarzy się ze spokojem oraz ciszą i tak też jest w rzeczywistości, gdyż jest położony z dala od zgiełku i hałasu panującego w centrum czy też przy głównej ulicy. Choć do samego centrum daleko nie jest.

 

IMG 5029

Na działce o powierzchni prawie 70 arów znajduje się do dyspozycji naszych gości:

  • siedem podwójnych domków z łazienkami (na około 49 osób) podzielonych na typ standard lub studio,
  • pole namiotowe i kempingowe (przyjmujemy namioty, przyczepy campingowe jak również camper'y) – posiadamy łącznie około 40 stanowisk
  • przepięknie zrobiona nowa łaźnia z toaletami,
  • ogólna kuchnia o nazwie „ciap-kuchnia”,
  • mini plac zabaw dla dzieci, który zawiera zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownice.

Teren jest ogrodzony, dzięki czemu jest bezpieczny dla dzieci. Mogą one swawolnie biegać po całym obiekcie czy też jeździć rowerami. Obecnie 90% ścieżek na ośrodku jest już wyłożone kostką typu polbruk.

Masz pytanie?

Dzwoń:

503-99-56-58

Pisz:
biuro@zakatek.com

Blisko morza i lasu

zakatek-mapka

Joomla templates by Joomlashine